FaceBookGoogle+
Sokrates w firmie
All In One Solution
Efektywność pracy
Kontrola sieci WiFi
Podgląd komputera
Obecność
Monitoring i podgląd komputerów
Raportowanie Call Center
Monitoring pojazdów
Monitoring telefonów GSM
Planowanie i optymalizacja dystrybucji
Lokalizacja w pomieszczeniach
Sokrates w firmie
All In One Solution
Raportowanie odebranych telefonów
Podgląd z kamery IP
Localizacja w budynkach
Lokalizacja pojazdów GPS
Bezpieczeństwo danych
Bez abonamentu
Rozbudowane raportowanie

Sokrates Firma - All In One Solution


Wersja oprogramowania Sokrates dla firm składa się z następujących modułów:

Moduł Start oferuje podgląd komputera, aktywność użytkowników, otwarte aplikacje, monitoring wykonanych wydruków, operacje na plikach, operacje na dyskach zewnętrznych oraz USB, podstawowe operację dla administratora komputera (zdalne kopiowanie plików, wiersz poleceń, podgląd i obsługa procesów)

Moduł Call Center oferuje możliwość monitorowania stacjonarnej linii telefonicznej.

Moduł CARGO oferuje monitoring pojazdu w zakresie aktualnej pozycji, przebytych tras, charakterystyki pracy urządzeń (odczyt danych z magistrali CAN,OBD). Zaletą naszego rozwiązania jest możliwość pobierania informacji GPS z różnych źródeł. W trakcie zakupu oprogramowania można zdecydować się na montaż urządzeń GPS lub wybrać opcję przesyłania danych z już zamontowanych odbiorników*. Moduł CARGO posiada możliwość podłączenia terminala do komunikacji z pracownikiem. 

Moduł FollowMe oferuje monitoring telefonów komórkowych w zakresie ich położenia, wykonywanych i odbieranych połączeń oraz wysyłanych wiadomości SMS. Moduł w wersji desktop oferuje pełną funkcjonalność naszego serwisu sledzmnie.pl

Moduł BeaconMe oferuję analizę i lokalizację wewnątrz obiektów. Z powodzeniem zastępuje karty zbliżeniowe, kontrolę dostępu, itp. Moduł posiada graficzne raporty dzięki którym można zobaczyć szczegółowe trasy osób poruszających się po obiekcie.

Moduł QuickVision oferuję transmisję obrazu z kamer IP. Daje możliwość aktualnego sprawdzenia stanowiska pracy.

Moduł D&L (Delivery and Logistic) oferuje planowanie oraz optymalizację punktów dystrybucji. Wytycza i planuje optymalną trasę z jednoczesnym uwzględnieniem wszystkich punktów dostawy.

Jeśli chcesz zobaczyć wersję demonstracyjną skontaktuj się z nami na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie 603 18 28 38.

Zapewniamy wsparcie oraz integrację z systemami klasy ERP (MySAP, Scala, OpenERP i inne).

*Dane z zewnętrznych odbiorników GPS są pobierane za pomocą kolektora danych. Przed zakupem proszę skonsultować czy posiadany przez Państwa odbiornik jest kompatybilny z naszym kolektorem danych.Co nas wyróżnia na tle konkurencji:

- Nabywając nasz produkt ponosicie Państwo jednorazowy koszt. Nie pobieramy żadnych opłat abonamentowych. Wyjątkiem są usługi subskrypcji wsparcia technicznego.
- Architektura systemu zapewnia całkowite bezpieczeństwo, ponieważ wszystkie dane gromadzone są tylko na Państwa sprzęcie. Jest to bardzo istotne, szczególnie jeśli popatrzymy na konkurencyjne oprogramowanie, które przesyła dane na własne serwery. Mimo zaawansowanych możliwości instalacja programu możliwa jest nawet przez osoby posiadające podstawową wiedzę w zakresie instalacji programów w systemach Windows.
- Tworząc nasze oprogramowanie główną wagę przywiązujemy do czytelnego, prostego w obsłudze i zarazem dokładnego raportowania aktywności urządzeń i pracowników.

Za powyższe usługi NIE pobieramy abonamentu.


Instalacja programu przebiega w bardzo prosty sposób. Polega na zainstalowaniu na każdym komputerze programu Platon wchodzącego w skład pakietu Sokrates, a następnie instalacji panelu administracyjnego na Twoim komputerze. Program sam wykryje wszystkie komputery podłączone do sieci lokalnej.

Obsługa programu jest wygodna i przejrzysta dla użytkownika. Wszystkie operację możemy wykonywać za pomocą przeciągania myszką, natomiast podział na grupy i widoki zapewnia jasne i czytelne rozmieszczenie ekranów uczniów na własnym pulpicie administracyjnym.
Główne funkcje, które zapewnia podstawowy pakiet Sokrates:

 • Obserwacja ekranów wszystkich komputerów na jedynym komputerze.
 • Kontrola na jakich aplikacjach pracują pracownicy
 • Kontrola głośności i hałasu przy każdym komputerze
 • Podgląd uruchomionych procesów i aplikacji
 • uruchamianie/zamykanie jednym poleceniem procesów na n-komputerach
 • kopiowanie jednym poleceniem pliku z/do n-komputerów
 • Kontrola czy pracownicy nie wpisują słów wskazujących na współpracę z konkurencją
 • Sprawdzanie aktywności myszki, klawiatury
 • Łączenie się do wybranego komputera przez wbudowany VNC (wystarczy 2x kliknąć na komputer)
 • Monitorowanie wszystkich komputerów w sieci
 • Zdalne wyłączanie wszystkich komputerów w pracowni (1 kliknięcie)
 • Wydawanie poleceń z konsoli (polecenia są wykonywane na n-komputerach jednocześnie)
 • Wykonywanie projekcji jednego ekranu na wszystkich komputerach pracowników
 • Wyświetlanie i wydruk raportów z aktywności oraz używanych programów za określony przedział czasowy np.: ostatnie 45 minut
 • Raport wykonywanych wydruków (ilość drukowanych stron z podziałem na pracowników)


Warto zwrócić uwagę na możliwość kopiowania plików oraz tworzenia katalogów jednocześnie na wszystkich komputerach. Eksplorator plików potrafi wyświetlać strukturę katalogów poprzez pokazanie wspólnych plików i katalogów ze wszystkich komputerów na jednym widoku.

Praktycznym rozwiązaniem jest również projekcja własnego pulpitu na komputery pracowników. Pozwala to prowadzić prezentację bez rzutnika.
Bardzo ważną z punktu widzenia pracodawcy funkcją jest możliwość sprawdzenia na jakich aplikacjach pracowali wszyscy pracownicy przez ostatnie 8 h. 
Świadomość pracowników że program kontroluje wpisywane przez nich słowa zabronione (np.: terminy używane przez konkurencję) pozwala skutecznie zwiększyć kulturę korzystania z komputera oraz sprawdzać czy pracownicy nie kontaktują się z Twoja konkurencja).
Obserwator jest na bieżąco informowany o tym że pracownik wpisał zabronione słowo. Dla komfortu pracy program nie zapisuje wpisywanych treści dozwolonych.

Zachęcamy do pobrania darmowej 30 dniowej wersji testowej programu.

Jeśli chcesz umówić się na prezentację systemu napisz email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Jeśli chcesz zapisać informację o produkcie pobierz ulotkę.ERI Software
ul. Kard. Adama Sapiehy 68
32-010 Prusy 
NIP: 6782656194
www.erisoftware.pl  
www.erisoftware.com

Informacje na temat produktów
Tel. 603 054 876
e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Konsultacje na temat projektów
Tel. 603 18 46 86
e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji oprogramowania dla jednostek edukacyjnych oraz firm. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2001 roku.