FaceBookGoogle+

Lokalizacja i monitoring telefonów komórkowych

Nasz system skierowany jest do firm, w których jednym z głównych narzędzi pracy jest telefon komórkowy. Dzięki naszemu oprogramowaniu będziesz mógł monitorować działania swoich przedstawicieli handlowych, kierowców itp. bez inwestowania w drogie urządzenia GPS. Wystarczy zainstalować go w telefonie a następnie zalogować się na stronie internetowej i na bieżąco obserwować gdzie znajdują się w danym momencie twoi pracownicy. Monitorowanie lokalizacji można ustawić jako ciągłe lub w np. w półgodzinnych odstępach czasu.

Ale to nie wszystko ...

Umożliwiamy Ci również kontrolę wydatków przeznaczanych na telefony służbowe. Na twoim profilu widoczne są połączenie telefoniczne wykonywane przez pracownika wraz z numerem telefonu, godziną połączenia i czasem trwania rozmowy. Nie będziesz musiał już płacić za prywatne połączenia. Podobnie z smsami. Nie tylko będziesz mógł monitorować ich ilość, lecz także ustawić alert, dzięki któremu zostaniesz powiadomiony o wysłaniu smsa premium.

Dzięki naszemu oprogramowaniu za niewielkie pieniądze zapanujesz nad wszystkimi zatrudnionymi osobami w firmie zza swojego biurka, a ponoszone przez Ciebie koszty nie będą pokrywały prywatnych rozmów i wyjazdów. Instalacja oprogramowania w telefonie trwa kilka minut, a ponoszone przez Ciebie koszty są minimalne. Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji skontaktuj się z naszym biurem za pośrednictwem maila. Posiadamy też systemy do lokalizacji pojazdów.Więcej informacji na stronie serwisu sledzmnie.plDla klientów posiadających telefon z systemem Android polecamy darmową wersję do pobrania ze sklepu Google Play. Aplikacja umożliwia wysyłanie raportów o lokalizacji telefonu na podany adres email.ERI Software
ul. Kard. Adama Sapiehy 68
32-010 Prusy 
NIP: 6782656194
www.erisoftware.pl  
www.erisoftware.com

Informacje na temat produktów
Tel. 603 054 876
e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Konsultacje na temat projektów
Tel. 603 18 46 86
e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji oprogramowania dla jednostek edukacyjnych oraz firm. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2001 roku.