FaceBookGoogle+
schemat blokowy
magiczne bloczki
Magiczne Bloczki
Schematy blokowe
Rysowanie schematu blokowego dla algorytmu
Uruchomienie i analiza algorytmu
Pełny podgląd każdego kroku oraz wartości zmiennych.
magiczne bloczki
Magiczne Bloczki
Rysowanie algorytmów
Efektywna nauka algorytmiki
Prosta i wygodna obsługa

Program Magiczne Bloczki przeznaczony jest do projektowania(rysowania) schematów blokowych opisujących pewien algorytm. Opcja przeprowadzania symulacji działania algorytmu daje użytkownikowi możliwość sprawdzenia jego poprawności.  


Pobierz program Magiczne Bloczki 1.5


Konstruowanie schematu odbywa się poprzez wstawianie bloków (Start, Warunek, itp.) na planszę i przypisanie im odpowiednich połączeń. Wbudowany prosty język programowania umożliwia łatwy sposób zarządzania danymi (zmiennymi).

Program oferuję także wydruk oraz eksport grafiki(schematów blokowych) do znanych formatów graficznych.Wersja 1.5 została wzbogacona o następujące funkcje:
- MBLogo tradycyjny żółwik. (w formie plugin`u)
- MBGraph czyli rysowanie wykresów
- Obsługa PlugIn`ów napisanych w dowolnym języku.
- Wizualizacja funkcji DecToBin,Bin2Dec,HexToOct, itp.
- Kilka nowych funkcji(ABs,Ln,Log,DecToBin, itp).
- Edytor kodu podświetlający składnie.
- Analiza algorytmów

Aktualna wersja zawiera:
pełną dokumentację, nowy algorytm analizy, style, obsługa funkcji np.: modulo, sin, itp. możliwość deklarowania 4 i więcej wymiarowych tablic.

Zalety:

Łatwa obsługa (edycja wizualna - przeciągnij i upuść)
Prosty język
Możliwość symulacji w różnych trybach(krok po kroku, itp.)
Eksport oraz wydruk dokumentu.


Program można używać na podstawie dwóch rodzajów licencji:

A. Licencja dla ucznia B. Licencja dla szkoły lub uczelni
Licencja przeznaczona dla uczniów, którzy chcą pracować samodzielnie w domu Licencja przeznaczona dla pracowni szkolnej.

 

 


Rodzaj licencji: Uczeń
Koszt licencji: 5zł Brutto (Płatne przelewem przez internet)

Jak uzyskać klucz licencyjny?

Wystarczy opłacić licencję w formie przelewu elektronicznego. Kod aktywujący zostanie wysłany zaraz po zakończeniu transakcji. 

W celu zamówienie licencji zapraszamy do sklepu internetowego: 
Po opłaceniu zamówienia otrzymasz email z kodem umożliwiającym zarejestrowanie(odblokowanie) wszystkich opcji programu Magiczne Bloczki! Zachowaj kod, ponieważ będziesz musiał go wpisać po zainstalowaniu programu(wymagane jest połączenie z internetem). Program można ściągnąć na dole strony. Otrzymany kod można wykorzystać kilka razy(np. Jak przeinstalujesz program) - w zależności od rodzaju zakupionej licencji. Otrzymany kod należy wykorzystać do 14 dni od daty jego otrzymania.  

 

Uwaga
Użytkownik przed zakupieniem licencji "Uczeń-Użytkownik" powinien pobrać wersję demonstracyjną i dobrze zapoznać się z jej funkcjonalnością oraz sprawdzić czy poprawnie działa na konfiguracji swojego komputera. Z powodu elektronicznej dystrybucji klucza licencyjnego wszelkie reklamacje oraz zwroty nie będą uwzględniane!

Licencja zezwala na używanie programu poza szkołami/uczelniami przez jednego użytkownika. Zabronione jest przekazywanie klucza licencyjnego innym osobom bez pisemnej zgody autora i jest traktowane jako nielegalne rozpowszechnianie kopii programu.
W przypadku wykrycia próby autoryzacji identycznego klucza licencyjnego przez dwa stanowiska/użytkowników podjęte zostaną odpowiednie czynności prawne zarówno w stosunku do osoby udostępniającej jak i osoby wykorzystującej klucz licencyjny. Ten rodzaj licencji nie daje żadnej gwarancji jeżeli chodzi o sposób poprawnego działania aplikacji(Na niektórych konfiguracjach systemu operacyjnego program może generować błędy). Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości pobierz demo programu zanim opłacisz licencję. 


Rodzaj licencji: Szkoła/Uczelnia

W celu zamówienie licencji zapraszamy do sklepu internetowego lub po prostu wyślij do Nas email:

Wykupując licencję otrzymasz (drogą elektroniczną):
1. Klucz/Klucze licencyjne
2. Możliwość korzystania z darmowych aktualizacji

Licencja zezwala na używanie programu przez uczniów, studentów, nauczycieli i wykładowców tylko na terenie szkoły lub uczelni. 
Zabronione jest używanie programu przez uczniów poza terenem szkoły lub uczelni. 
Zabronione jest udostępnianie uczniom/studentom kluczy licencyjnych. Pracownik szkoły/uczelni jest zobowiązany do samodzielnej instalacji programu i samodzielnego wczytania klucza licencyjnego.
Wyjątkiem jest wykupienie dodatkowej licencji, która zezwala na udostępnianie klucza uczniom lub studentom. W przypadku wykrycia próby autoryzacji identycznego klucza licencyjnego przez dwa stanowiska/użytkowników podjęte zostaną odpowiednie czynności prawne zarówno w stosunku do osoby udostępniającej jak i osoby wykorzystującej klucz licencyjny.

 

 
ERI Software
ul. Kard. Adama Sapiehy 68
32-010 Prusy 
NIP: 6782656194
www.erisoftware.pl  
www.erisoftware.com

Informacje na temat produktów
Tel. 603 054 876
e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Konsultacje na temat projektów
Tel. 603 18 46 86
e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji oprogramowania dla jednostek edukacyjnych oraz firm. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2001 roku.