FaceBookGoogle+

Lokalizacja i monitoring telefonów komórkowych

Nasz system skierowany jest do firm, w których jednym z głównych narzędzi pracy jest telefon komórkowy. Dzięki naszemu oprogramowaniu będziesz mógł monitorować działania swoich przedstawicieli handlowych, kierowców itp. bez inwestowania w drogie urządzenia GPS. Wystarczy zainstalować go w telefonie a następnie zalogować się na stronie internetowej i na bieżąco obserwować gdzie znajdują się w danym momencie twoi pracownicy. Monitorowanie lokalizacji można ustawić jako ciągłe lub w np. w półgodzinnych odstępach czasu.

Ale to nie wszystko ...

Umożliwiamy Ci również kontrolę wydatków przeznaczanych na telefony służbowe. Na twoim profilu widoczne są połączenie telefoniczne wykonywane przez pracownika wraz z numerem telefonu, godziną połączenia i czasem trwania rozmowy. Nie będziesz musiał już płacić za prywatne połączenia. Podobnie z smsami. Nie tylko będziesz mógł monitorować ich ilość, lecz także ustawić alert, dzięki któremu zostaniesz powiadomiony o wysłaniu smsa premium.

Dzięki naszemu oprogramowaniu za niewielkie pieniądze zapanujesz nad wszystkimi zatrudnionymi osobami w firmie zza swojego biurka, a ponoszone przez Ciebie koszty nie będą pokrywały prywatnych rozmów i wyjazdów. Instalacja oprogramowania w telefonie trwa kilka minut, a ponoszone przez Ciebie koszty są minimalne. Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji skontaktuj się z naszym biurem za pośrednictwem maila. Posiadamy też systemy do lokalizacji pojazdów.Więcej informacji na stronie serwisu sledzmnie.plDla klientów posiadających telefon z systemem Android polecamy darmową wersję do pobrania ze sklepu Google Play. Aplikacja umożliwia wysyłanie raportów o lokalizacji telefonu na podany adres email.ERI Software
32-010 Prusy 185
Kocmyrzów 
NIP: 6782656194
www.erisoftware.pl  
www.erisoftware.com

Informacje na temat produktów
Tel. 603 77 66 17
e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Informacje na temat projektów
Tel. 603 18 28 38

Konsultacje na temat projektów
Tel. 603 18 46 86
e-mail:    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji oprogramowania dla jednostek edukacyjnych oraz firm. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2001 roku.